cem günalp
54 Takipçi | 33 Takip
Kategorilerim

Sevdiğim Fotoğraflar

Gitmek İstediğim Yerler

Benim Tarzım

Okumak İstediklerim

İzlediklerim

Gezdiğim Yerler

Evim İçin

Şehir Yaşamı

Aşk

Diğer İçeriklerim (55)
Tüm içeriklerim
Takipçilerim (54)

Aslı Çakır Alptekin, herkesi “Run Istanbul”a davet ediyor!

2012-09-30 01:58:00

Fotoğraf

Türkiye’nin altın madalyalı atleti Aslı Çakır Alptekin, herkesi “Run Istanbul”a davet ediyor!

 

Londra’da Türkiye’ye altın madalya sevincini yaşatan milli atletimiz Aslı Çakır Alptekin, herkesi, 7 Ekim’de İstanbul Bağdat Caddesi’nde yapılacak 5 km’lik “Run Istanbul” koşusuna davet ediyor.Dünya üzerindeki 32 ülkede gerçekleştirilen “Nike Run” koşuları kapsamında yapılacak “Run Istanbul”da bulunacağı için heyecanlı olduğunu ifade eden Alptekin, “Herkesi, Nike’ın Run Istanbul koşusuna davet ediyorum. Hepiniz tüm bahaneleri geride bırakın ve koşmanın zevkini yaşayın.” dedi.

 

Bu yıl 4.sü gerçekleştirilmek üzere 1 Eylül’de Çek Cumhuriyeti’nin Prag kentinde başlayan Nike Run koşuları, 32 şehirde, 395.500 kişiye ulaşacak. Koşular, 15 Aralık’ta Brezilya’nın Rio de Janerio ve Şili’nin Santiago şehirlerinde yapılacak etkinliklerle sona erecek.

Koşuya katılanlar, tişörtünü Nike mağazalarından alıyor!

 

Run Istanbul koşusuna katılmak için, www.runistanbul.com adresinden ön kayıt yaptıranlar; tişörtünü, ön kayıt esnasında seçtiği Nike’ın İstinyePark, Bağdat Caddesi, Beyoğlu, Palladium, Forum İstanbul ve Akmerkez mağazalarından alabiliyor. Run Istanbul için yatırılan 10 TL tutarındaki başvuru ücretinin, Nike tarafından ikiye katlanarak 20 TL olması ve toplanan tüm paranın, Türkiye Atletizm Federasyonu’nun Atletizmi Geliştirme Projesi’ne aktarılması planlanıyor.
 

 


Kaynak : spor.blogcu.com

 

14
0
0
Yorum Yaz